Leffingeleuren

Leffingeleuren is een jaarlijks driedaags muziekfestival sinds 1977 dat al jaren geldt als de ultieme afsluiter van het Belgische zomerseizoen. De 39e editie van Leffingeleuren (18-19-20 sept 2015) stond in het teken van de terugkeer naar de roots, met een focus op te ontdekken jong talent, het ontmoeten van mensen en het genieten van de muziek en de omgeving.

Het festival-nieuwe-stijl kan in twee delen worden opgedeeld. Enerzijds zijn er de betalende concerten waarvan je een lijst hieronder vindt. De betalende concerten vinden plaats in Zaal en Café De Zwerver en in de concerttent (Kapel).

Daarnaast is er ook een gratis gedeelte. In een cirkel rond de kerk komen er een tiental foodtrucks, een DJ-podium, het buskerstreet-podium met vooral lokale artiesten, verschillende originele bars (bier, koffie, wijn, cocktails), een zestal straattheater-acts, kunst i.s.m. Beaufort, licht-animatie (mapping) i.s.m. Cinémobiel, innovatie i.s.m. Barco,…

HISTORIEK

De eerste editie van Leffingeleuren vond plaats in 1977, hieronder vind je een chronologisch overzicht van alle edities.

18-19-20 september 2015

HOOKWORMS (UK) - RAKETKANON (BE) - STARFLAM (BE) - STATUE (BE) - TERAKAFT (MA) - JC SATAN (FR/IT) - ISBELLS (BE) - KEVIN MORBY (US) - TORRES (US) - GREAT LAKE SWIMMERS (CAN) - DANS DANS (BE) - ROLAND PLAYS MOONDOG - DEZ MONA (BE) - ADMIRAL FALLOW (UK) - KING DALTON (BE) - HET ZESDE METAAL (BE) - THE DESLONDES (US) - MOCAMBO (BE) - BLANCK MASS (UK) - BLOW (BE) - GIRLPOOL (US) - EAVES (UK) - WAND (US) - TOUT VA BIEN (BE) - LA LUZ (US) - TEME TAN (BE) - HEAVY MANNERS (BE) - THE SKINTS (UK) - CONDOR GRUPPE (BE) - I WILL, I SWEAR (BE) - MY BABY (NL) - DIRK. (BE) - MOONDOG TRIBUTE FEAT. WORLD OF SOLACE - GOL - CARL MICHAEL VON HAUSSWOLFF (SE) - LAMONT STIGLER (BE) - ANDRE VIDA (US) - THE SHIVAS (US) - MENACE BEACH (UK) - MEG BAIRD (US) - PAUW (NL) - ALPHA WHALE (BE) - THE FUTURE DEAD (BE) - MOTIVO LOCO (BE) - MANWHORE (BE) - DJ IRON + MC MESSENJAH (BE) - WINE & COOKIES vs TYLER (BE) - BLACK JACK 9000 & LOUIS LOUIS (BE)

19-20-21 september 2014

TRENTEMÖLLER (DK) - WOVEN HAND (US) - TRICKY (UK) - OSCAR & THE WOLF - DOTAN (NL) - ADMIRAL FREEBEE - GABRIEL RIOS - INTERGALACTIC LOVERS - MAGNUS LIVE - BLOOD RED SHOES (UK) - TOM MCRAE (UK) - THE OPPOSITES (NL) - THE WYTCHES (UK) - WOODS (US) - THE DELTA SAINTS (US) - BOMBINO (NE) - GRUPPO DI PAWLOWSKI - HET ZESDE METAAL - HOLY WAVE (US) - QUILT (US) - GEPPETTO & THE WHALES - THE JOHN STEEL SINGERS (AU) - LAPALUX (UK) - MADENSUYU - AMATORSKI - SAFI & SPREEJ - CHILDHOOD (UK) - THE WHATEVERS - BRNS - ROBBING MILLIONS - POORBOYS & PILGRIMS - TRASHCAN BLUES COLLECTIVE + BUSKERSTREET

13-14-15 september 2013

SEASICK STEVE (US) - TRIXIE WHITLEY - ARNO - SQUAREPUSHER (UK) - JESSIE WARE (UK) - MAX ROMEO (JAM) - TIGA (CAN) - DAAN - GIRLS IN HAWAII - AMENRA - COELY - DEZ MONA - BLAUDZUN (NL) - SOLDIER'S HEART - AND SO I WATCH YOU FROM AFAR (IE) - DELV!S - DEAD GHOSTS (CAN) - THE MAGICIAN - THE HORRORS (UK) - PURA VIDA & CONGO ASHANTI ROY (BE/JAM) - SX - A PLACE TO BURY STRANGERS (US) - AU REVOIR SIMONE (US) - JACCO GARDNER (NL) - CAYUCAS (US) - BED RUGS - STILL CORNERS (UK) - STEAK NUMBER EIGHT - COMPACT DISK DUMMIES - THE GERMANS - THE SPECTORS - TRICKY & TYLER - STRAND OF OAKS (US)

14-15-16 september 2012

BEIRUT (US) - JOSS STONE (UK) - TRIGGERFINGER - THE VAN JETS - THE SUBWAYS (UK) - THE TEMPER TRAP (AU) - BLACK BOX REVELATION - NNEKA (NG/DE) - STAFF BENDA BILILI - KITTY, DAISY & LEWIS (UK) - SPINVIS (NL) - KLAXONS DJ-SET (UK) - SLEEPY SUN (US) - ABSYNTHE MINDED - COMPACT DISK DUMMIES - TU FAWNING (US) - HONG KONG DONG - TELEPATHE (US) - HOWLIN' RAIN (US) - FUTURE OF THE LEFT (UK) - ISBELLS - SKIP THE USE (FR) - CREATURE WITH THE ATOM BRAIN - JAPANDROIDS (CA) - WOLF PEOPLE (UK) - SPEECH DEBELLE (UK) - MS MR (US) - OSCAR & THE WOLF - KING TUFF (US) - MOVOCO -BIG HARP (US) - 4T4 - THE WHATEVERS - 'T SCHOON VERTIER

16-17-18 september 2011

BATTLES (US) - GOOSE - LINDSTROM LIVE (NO) - CRYSTAL FIGHTERS (UK) - G LOVE (US) - SELAH SUE - ALPHA BLONDY (CI) - ARNO - ALEX GOPHER (FR) - SCHOOL IS COOL - DAS POP - SCREAMING FEMALES (US) - JON ALLEN (UK) - YUKO - THE HICKEY UNDERWORLD - THE FRESH AND ONLYS (US) - SCRAPPY TAPES - INTERGALACTIC LOVERS - GABRIEL RIOS -RAINBOW ARABIA (US) - SX - AUSTRA (CAN) - EMA (US) - MAN MAN (US) - NOSAJ THING (US) - STEAK NUMBER EIGHT - THE DEAD TREES (US) - NEWTON FAULKNER (UK) - BALTHAZAR -
DONAVON FRANKENREITER (US) - MARTIN SEXTON (US) - 'T SCHOON VERTIER - THE WHATEVERS

17-18-19 september 2010

WILCO (US) - PAUL WELLER (UK) - TOCADISCO (DE) - MIX MASTER MIKE (US) - LEE SCRATCH PERRY & Adrian Sherwood (UK/JAM) - BABYLON CIRCUS (FR) - ROOTS MANUVA (UK) - 65DAYSOFSTATIC (UK) - HINDI ZAHRA (FR) - LE PEUPLE DE L’HERBE (FR) WOLF PARADE (US) PHOSPHORESCENT (US) - DEER TICK (US) - EBONY BONES (UK) LONELADY (UK) - TEENAGERS IN TOKYO (AU) - STORNOWAY (UK) - IMAAD WASIF (US) TIMBER TIMBRE (US) - VIVA L’AMERICAN DEATH RAY MUSIC (US) - ABSYNTHE MINDED ADMIRAL FREEBEE - THE BLACK BOX REVELATION - THE VAN JETS - BALTHAZAR MINTZKOV - AMATORSKI ISBELLS - DRUMS ARE FOR PARADES - VA FAN FAHRE BROKEN GLASS HEROES - THE CATATONICS - TRICKY & TYLER

18-19-20 september 2009

THE STREETS (UK) - SEASICK STEVE (US) - RAY LAMONTAGNE (US) - DINOSAUR JR (US) AMADOU et MARIAM (MA) - ADMIRAL FREEBEE solo - GOOSE dj set - FAGGET FAIRYS (DK) THE BLACK BOX REVELATION - LADY LINN & HER MAGNIFICENT SEVEN - ALELA DIANE (US) BLOOD RED SHOES (UK) - ABSYNTHE MINDED - RITON (UK)) - DAAN - DAS POP ELVIS PERKINS IN DEARLAND (US) JOE GIDEON & THE SHARK (UK) - ABSYNTHE MINDED CUSTOMS - ZIGGI & THE RENAISSANCE BAND (NL) - SUNSET RUBDOWN (US) EILEN JEWELL (US) - THE BONY KING OF NOWHERE - WILLIAM ELLIOTT WHITMORE (US) J.TILLMAN (US) - WE ROCK LIKE GIRLS DON’T (UK) - SUPERLIJM THE GLIMMERS PRESENT DISKO DRUNKARDS - CREATURE WITH THE ATOM BRAIN ORCHESTRE INTERNATIONAL DU VETEX - DJ KOENTJE

19-20-21 september 2008

STEREO MC'S (UK) - HEAVY TRASH FT. JON SPENCER & MATT VERTA RAY (US) - ARNO ORISHAS (CUB) - GOOSE - CASSIUS DEX N FX (FR) - NOUVELLE VAGUE (FR) - ARSENAL DE JEUGD VAN TEGENWOORDIG (NL) - LADYHAWKE (NZ) - ZITA SWOON - A BRAND GIRLS IN HAWAII - TRIGGERFINGER - KRAAK & SMAAK (NL) - GOTYE (AU) - MINTZKOV DE DOLFIJNTJES XXL - DISCOBAR GALAXIE - FLOBOTS (US) - STEPHANIE MCKAY (US) HEADPHONE - MODEY LEMON (US) - ROSE HILL DRIVE (US) - BARBIE BANGKOK LADY LINN & HER MAGNIFICENT SEVEN - THE GERMANS - LAMPLIGHT (AU) THE BEGIONITES - STICKY MONSTER - TRICKY & TYLER 14-15-16 september 2007 RAZORLIGHT (UK) - JOHN BUTLER TRIO (AU) - ETIENNE DE CRÉCY (FR) - GABRIËL RIOS ADMIRAL FREEBEE - VIVE LA FÊTE - 1990S (SC) - GHOSTS (UK) - RACHID TAHA (FR) THE DATSUNS (NZ) - ‘T HOF VAN COMMERCE - ABSYNTHE MINDED - THE TELLERS EL GUAPO STUNTTEAM - NID & SANCY - ROONEY (US) - THE SCENE (NL) - OI VA VOI (UK) THE VEILS (UK/NZ) - SHANNON WRIGHT (US) - DUB PISTOLS (UK) - THE AGGROLITES (US) SOAPSTARTER - BALOJI - DISCOBAR GALAXIE - THE VAN JETS - OUTSKIRTS THE VINDALOO FIVE - THE BELBOUCHOS

15-16-17 september 2006

THE CULT (UK) - JULIETTE & THE LICKS (US) - AMADOU ET MARIAM (MA) - THE HERBALISER (UK) THERAPY? (N-IRL) FELIX DA HOUSECAT (US) - AMP FIDDLER (US) - CSS (BR) LIARS (US) - TILLY & THE WALL (US) - MASH (SC) - THE SLACKERS (US) - GOOSE - 4T4 PETER BJORN & JOHN (SW) - AN PIERLÉ & WHITE VELVET - FLIP KOWLIER - THE VAN JETS VIVE LA FÊTE SHAMEBOY - MILLIONAIRE - DR. LEKTROLUV - GORKI SKEEMZ - WINDUB GUNG HO - PORNORAMA - MISHTU ORCHESTRA

16-17-18 september 2005

DE LA SOUL (US) - THE RAVEONETTES (DK) - THE SUBWAYS (UK) - ARNO - GABRIEL RIOS KAIZERS ORCHESTRA (NOR) - ZITA SWOON - MILLIONAIRE - VIVE LA FETE - ARSENAL STIJN - MARTHA WAINWRIGHT (US) - MALCOLM MIDDLETON (UK) - TRIGGERFINGER AMERICAN ANALOG SET (US) - STEREO TOTAL (FR-D) - DE LA VEGA - MADENSUYU ED & KIM - DISCOBAR GALAXIE - COSY MOZZY - THE GO FIND - SHAMEBOY - Q’SALIVA MASS MARKET - THE VIOLENT HUSBANDS

17-18-19 september 2004

SOULWAX - FELIX DA HOUSECAT (US) - THE FAINT (US) - THE ORB (UK) - FLIP KOWLIER SIOEN - GABRIEL RIOS - JAGUAR WRIGHT(US) - DAAN - GOOSE - LAIS - MAGNAPOP (US) MAURO & THE GROOMS - FIFTY FOOT COMBO - DISCOBAR GALAXIE - THE VAN JETS ABSYNTHE MINDED - MAXON BLEWITT - DOLFIJNTJES XL - DE NIEUWE SNAAR - TLP - LEKI TURNTABLE DUBBERS - STARSKI & TONIC

19-20-21 september 2003

JON SPENCER BLUES EXPLOSION (US) - LIVING COLOUR (US) - JUNGLE BROTHERS (US) RICHARD THOMPSON (UK) - LONDON ELEKTRICITY LIVE (UK) - ADRIAN SHERWOOD (UK) KARATE (US) - POPA CHUBBY (US) - KEITH CAPUTO & BAND (US) - POSTMEN (NL) - GORKI DISCOBAR GALAXIE - VIVE LA FETE - ADMIRAL FREEBEE - MAGNUS - ARSENAL MINTZKOV LUNA URBAN TRAD - PJDS - SIOEN - CINÉREX - TOMÀN

13-14-15 september 2002

THERAPY? (N-IRL) - DICK DALE (US) - ZION TRAIN (UK) - AMPARANOIA (ESP) - STARFLAM CHOCOLATE GENIUS (US) - JOHNNY DOWD (USA) -ARNO - FLIP KOWLIER - MILLIONAIRE DAAN - ‘T HOF VAN COMMERCE - VIVE LA FETE - ORANGE BLACK - LUNASCAPE - NEEKA THE JOHNSONZ BABYJOHN - CJ BOLLAND - MO & BENOELIE - TLP - JAN VAN BIESEN

14-15-16 september 2001

THE LEVELLERS (UK) - HEIDEROOSJES (NL) - ILSE DELANGE (NL) - THE PALADINS (USA) TAV FALCO & PANTHER BURNS (USA) - POSTMEN (NL) OZARK HENRY - PRAGA KHAN THE FUCKING DEWAELE BROTHERS - THINK OF ONE - EL TATTOO DEL TIGRE - LAIS MAURO - DAS POP - COEM - REIZIGER - GROOVE CARTEL - MO & BENOELIE - BOLCHI CRYSTAL SLINK - THE REVELAIRES

15-16-17 september 2000

JOHN CALE (UK) - MAD PROFESSORS DUB SHOW (UK) - EAT STATIC (UK) - ARID - ARNO STEVE STOLL (UK) - BRASSY (US) - DEAD MAN RAY - BUSCEMI - VIVE LA FETE - MONZA AN PIERLE - PUSH UP DAISIES - ANGELICO - JANEZ DETD - MINTZKOV LUNA - ED & KIM VENUS IN FLAMES - RUMPLESTITCHKIN - BAR 8 - CINEREX

17-18-19 september 1999

LOS LOBOS (US) - AMON TOBIN (BRA) - ANOUK (NL) - KONG (NL) - THE ADVENT - EDEN DYZACK (NL) - STEVE WYNN (US) - DE HEIDEROOSJES (NL) - LAIS - CJ BOLLAND - NEEKA KADRIL - LUC DEVOS/GORKI - ZODAR ORCHESTRA - WILLY WILLY’s MOODY VOODOO

18-19-20 september 1998

LEE ‘SCRATCH’ PERRY (JAM) - LES RYTHMES DIGITALES (UK) - BOB SINCLAIR (FR) MAD PROFESSOR AND THE ROBOTICS (UK) - TOY DOLLS (UK) - DEAD MAN RAY THE BOLLOCK BROTHERS (UK) - FRANK BOEYEN EN BAND (NL) - RASCAL GNOMES CHARLES AND THE WHITE TRASH EUROPEAN BLUES CONNECTION - ABN RAYMOND VAN HET GROENEWOUD EN STRIJKERS - SLAGERIJ VAN KAMPEN DE BOSSEN

19-20-21 september 1997

LUKA BLOOM (IRL) - AXELLE RED - OSDORP POSSE (NL) - DARREN PRICE (UK) MARK BROOM (UK) - KONG (NL) - EVIL SUPERSTARS - THE WALKABOUTS (US) JUNKSTER (IRL) - HOOVER - NEVEN - KAMAGURKA - BILL ROSSMAN (US) - BLOEM (NL) BROTHERHOOD FOUNDATION (NL) - ANN PIERLE

13-14-15 september 1996

PETER GREEN (UK) - 16 HORSEPOWER (US) - ARNO A LA FRANCAISE - VIC CHESNUTT (US) THE DIVINE COMEDY (UK) - EDIE READER (UK) - LINTON KWESI JOHNSON (UK) - SOULWAX THE REVOLUTIANARY DUB WARRIORS (UK) - HEIDEROOSJES (NL) - DE MENS THE SCENE (NL) - BRAM VERMEULEN (NL) - ROLAND FLOWERS FOR BREAKFAST THE EASY ALOHAS (NL) - UGLY PAPA’S - WASO QUARTET - NUT (UK) - APEX MOVERS DAAU

15-16-17 september 1995

JOOLS HOLLAND AND HIS RHYTHM & BLUES ORCHESTRA (UK) - GRAHAM PARKER (US) LUKA BLOOM (IRL) - FISHER Z (UK) - THE SCABS - ASHBURY FAITH - K’S CHOICE - GORKI THE CAMELIONS THE LOOSE CANONS (UK) - THRUM (SCO) - CLEOPATRA CLEANS UP DE NIEUWE SNAAR (BEST OF) - KAMIEL KAFKA ‘WORLD TOUR 95’ THE LIGHTNING TONES MET SERGE FEYS EN ROLANDVAN MARK YEOMAN (UK) EIKELS WORDEN BOMEN (JAN HAUTEKIET, WANNES VAN DE VELDE, AXL PELEMAN, LUC DEVOS, FRANK VANDERLINDEN)

16-17-18 september 1994

THE SCENE (NL), NOORDKAAP, KHALED (ALG), RAY STUBBS (UK), THE WALKABOUTS (US) HEATHER NOVA (UK), JOHN MARTIN (SC), IAN DURY & THE BLOCKHEADS (UK), DEUS THE NITS (NL), SERGE FEYS KWARTET, DE MENS, FRANK BOEYEN (NL), AXELLE RED VOLKSTONEEL ´BERTEN IN DE POLITIEK´, DE STIJLE WANT ... (NL) ´ROYAAL THEATRE MODERNE´, ´STUDIO 7´

17-18-19 september 1993

ARNO,UGLY PAPAS, MAU MAU (IT), CINDY PERESS (US), MARTIN STEPHENSON (UK) WEBB WILDER (US), GUTTERBALL (US), FRANKIE MILEER (UK), JULIAN COPE (UK) WICK A WILDIES, GAGA, BERTEN ZONDER BERTEN, WURRE WURRE LUCAS II VERS 13 (MET O.A. THÉ LAU, RICK DE LEEUW, EN LUC DEVOS) RAYMOND VAN HET GROENENWOUD, NOORDKAAP, ´DE LEEGTE´ VAN JULIEN DEJONGHE

18-19-20 september 1992

THE GODFATHERS (UK), ALVIN LEE & BAND (UK), CHARLES ET LES LULUS STUFFED BABIES ON WHEELS, BOB NEUWIRTH (US), DEREK & THE DIRT, GORKY WARREN ZEVON (US), JOHN TRUDELL AKA GRAFFITI MAN (US) ELLIOT MURPHY & BAND (US) THE CHOP CHOY SHAGGIES, WILLEM VERMANDERE DE NIEUWE SNAAR (WILLIAM), BRAM VERMEULEN (TOETERS EN BELLEN- NL) DE DOOD VAN BERTEN, PLOUM ET BIDULE, ´ZIEN´ MET DE INTERPLANETAIRE REIZIGER EN ELDORADO VAN MASS AND INDIVIDUAL MOVING

13-14-15 september 1991

BRENDAN CROCKER (UK), BLUE BLOT, THE SCABS, MARK & THE MONDAY LOVERS BOB MOULD (US), ARBEIT ADELT, VIOLENT FEMMES (US), KATRINA & THE WAVES (UK) KASJMIR, GEOMETRIE VARIABLE, RARE, RAY GRAHAM (CAN), LACH EN THE BITS LEE SCRATCH PERRY (JAM), ASWAD (UK), THE CHEVY'S, 'DE SCHIJN' VAN WESSEL DI WESSELI

14-15-16 september 1990

MAMA´S JASJE, HUGO MATHYSEN EN DE BOMEN , JONATHAN RICHMAN (US) RAYMOND VAN HET GROENENWOUD EN ZIJN VLAAMSE MUSTAFA´S, MAXWELL STREET (NL) DURANGO & THE WALL, PANACHE CULTURE, BURNING SPEAR (JAM) CHAPTER 3, CRAZY BLUES CIRCUS THEATRE, DE BEREJACHT, KEVIN COYNE (UK) DE NIEUWE SNAAR, DARK ROSE 'HET EINDE': CONTAINERS VAN JOHAN OPSTAELE EN JOHAN VANEESSEN

15-16-17 september 1989

TOM WOLF, ELISA WAUT, HASSAN ERRAJI (MAR), MOONLIGHT CROW, DEREK & THE DIRT THE SKYBLASTERS, LINTON KWESI JOHNSON (UK), JERRY & THE TOMS HANS DE BOOY (NL), JOHAN VERMINNEN, SINT CECLIA BLUES BAND

16-17-18 september 1988

DOGTROEP (NL), BRAM VERMEULEN (NL), JO LEMAIRE, WORK 4, JULIA LOKO BAND (NL) ROLAND & ANDRE BRASSEUR, ZE NOIZ, DESMOND DEKKER AND THE ACES (JAM) DARK ROSE, CUERDAS, TONEEL E. VYEY, RAY GRAHAM (CAN), WASO THE MAN THEY COULDN'T HANG, NIGHT LIFE, CHINEES EI, STAPPEN IN DE HERINNERING MET DE HELDEN VAN DE GROTE PARADOX VAN MASS AND INDIVIDUAL MOVING

18-19-20 september 1987

VAYA CON DIOS, MAURANNE, KLOOT PER W, M.A.M., KIEM, MAGNIFICENT 7 DE GIGANTJES (NL), WURRE WURRE, BERTEN, SPIEGELTENT PIGALLE SERGE FEYS KWARTET, SHUKA KWINTET, BROADWAY JAZZ GANG, MANNIX BOOGIE THING, HIDEWAY, STEENDAUW, "ALLES IS NIETS" VAN WILLIAM SWEETLOVE

19-20-21 september 1986

WILLEM BREUKER COLLECTIEF (NL), WANDELENDE RADIO'S, LOGOS, HET RODE ROER FANFARE KUNST EN VERMAAK, MICHIEL HEINDRICKX, J.J. SOENEN, JAN VERNIEUWE AVIP, VIDEO, 5 SLAG 1 WIJD, JOHAN AKKERMANS, 24-UUR LOOP VAN E. VYVEY POESIE NOIRE, KIEM, THE SKYBLASTERS, DARK ROSE, DOKUS, BERTEN, FAMILY DUCK RAYMOND VAN HET GROENEWOUD, THE BOOZE BROTHERS, IWEINS MEILKWEG 'DE AFSTAND': DE GLORIA VAN MASS & INDIVIDUAL MOVING

13-14-15 september 1985

FANFARE MEN GIN NAME, R & N, MARTIN BEDRANGER KWARTET, GEE MR TRACY (GB) JOHAN VERMINNEN EN TARS LOOTENS, YASJA, THE CREW, FAY LOVSKY (NL) ELISA WOUT, 'AUTOMATIC': FATA MORGANA VAN JOHAN OPSTAELE

14-15-16 september 1984

ARBEID ADELT, BRIAN NELSON (GB), THE SIMPLETONES, MORCEAU DURS, Q-BIC AVALANCH, APERITIEF IWEIN, YASJA, BRAM VERMEULEN, EDWARD B.WAHR (NL) 'GELD': PHOENIX VAN MASS AND INDIVIDUAL MOVING

16-17-18 september 1983

FANFARE MEN GIN NAME, POPPENSPEL, SECOND IMPULSE, PERRO EN RAYMOND VAN HET GROENEWOUD, MAXWELL STREET,MAGUIT, E. VYVEY EN THE NEGATIVOS BLANC DE BLANC, ELECTRIC ANANAS, MOEDERS KEUKEN VAN IWEIN, 'DE TIJD'

17-18-19 september 1982

LUTHER TUCKER BAND (USA), MONTPARNASSE, 2 BELGEN, MILKSHAKE BANANA, ORPHEUS, IVAN DUCLO, BERTENS AFSCHEID, HILL GRASS, JAZZ CIRCLE, VRIJ PODIUM 'ONTMOETING': DE KLEURMODULE VAN JOHAN OPSTAELE

18-19-20 september 1981

BANDONEON, FANFARE MEN GIN NAME, THE ANCHORAGE FRIENDS, AQUIRRE JEAN THE LA LUNE GIGOLO'S, THE SINGLES, DOKUS, LEONARDO (ARG) THE HOUSE JIVERS, THE KEYHOLE, CONSPIRATION, WASO, DE VETERS KUNST EN VERMAAK

17-18-19 september 1980

FANFARE MEN GIN NAME, BERTEN IN DE POLITIEK, WALTER VERDIN, DINETTE, REKKUL ANNEMIE PIRRON, THE SHAKERS, LEONARDO (ARG), ALFRED DEN OUDEN EN KRISTIEN TANAHILL WEAVERS, KUNST EN VERMAAK, JEGGPAP NEW ORLEANS JAZZBAND

14-15-16 september 1979

FANFARE MEN GIN NAME, HEDGEHOG PIE (GB), BERTEN,SMOKETOWN STRUT,KLAPROOSJES,FANFARE KUNST EN VERMAAK,LEONARDO ALLALU (ARG) GRUPPO FOLKO INTERNATIONALE (I), WALTER DE BUCK, KASPER RADIO AKTIEF MONUMENT

15-16-17 september 1978

FANFARE MEN GIN NAME, LEO WIJNKAMP, KASPER, IONA (GB), DE DUVEL TE STER, DERROL ADAMS, THE FONDY RIVERSIDE BULLET BAND, STEFAAN PONETTE MICHIEL VEREECKE EN EDDY BUTCHER, ASJIRANA, BOB FRANK EN ZUSSEN HEIDELBERG SWING COMBO, T.V. MONUMENT

17-18 september 1977

SIMPLE BLUES INCORPORATE, JARDON LANE, PARASAR, WASO